PLS0G271MCO8TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLS0G271MCO8TD
JLCPCB Part #
C3275400
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 270uF 4.8A@100kHz 4V 5000hrs@105℃ 6.3mm 8mΩ 9mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS