PLS0E821MDO1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLS0E821MDO1TD
JLCPCB Part #
C1578593
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.5V 3.5mm 5.8A@100kHz 5000hrs@105℃ 7mΩ@100kHz 820uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS