PLG1C471MDO1TD
MFR.Part #
PLG1C471MDO1TD
JLCPCB Part #
C3275537
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 11mΩ 12mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 470uF 5.4A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS