PLG1C331MCO1TD
MFR.Part #
PLG1C331MCO1TD
JLCPCB Part #
C1578845
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 13mΩ 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 330uF 4.7A@100kHz 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS