PLG0J821MCO1TD
MFR.Part #
PLG0J821MCO1TD
JLCPCB Part #
C1578452
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.5mm 5.7A@100kHz 6.3V 820uF 8mm 9mm 9mΩ Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS