PLG0J182MDO1TD
MFR.Part #
PLG0J182MDO1TD
JLCPCB Part #
C3275028
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 1800uF 2000hrs@105℃ 5mm 6.3V 6.6A@100kHz 8mΩ Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS