PLG0G182MDO1TD
MFR.Part #
PLG0G182MDO1TD
JLCPCB Part #
C1578834
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 1800uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 4V 6.5A@100kHz 8mm 9mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS