PLG0E392MDO1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLG0E392MDO1
JLCPCB Part #
C1578704
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2.5V 2000hrs@105℃ 3900uF 5mm 7A@100kHz 8mΩ Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS