PLG0E272MDO1TD
MFR.Part #
PLG0E272MDO1TD
JLCPCB Part #
C1578840
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2.5V 2000hrs@105℃ 2700uF 5.56A@100kHz 5mm 8mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS