PLG0E182MCO1
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLG0E182MCO1
JLCPCB Part #
C3274399
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1800uF 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 6A@100kHz 8mm 9mm 9mΩ Polymer ±20% 插件 Polymer Aluminum Capacitors ROHS