PLF1C331MDO1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLF1C331MDO1TD
JLCPCB Part #
C1579296
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 16V 2000hrs@105℃ 330uF 5mm 6.1A@100kHz 9mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS