PLF1C271MDO1TD
MFR.Part #
PLF1C271MDO1TD
JLCPCB Part #
C3275599
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 16V 2000hrs@105℃ 270uF 3.5mm 5.1A@100kHz 8mm 9mΩ Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS