PLF1A680MDL4TD
MFR.Part #
PLF1A680MDL4TD
JLCPCB Part #
C1578503
Package
Plugin,D6.3xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10V 2.5mm 2.9A@100kHz 2000hrs@105℃ 25mΩ@100kHz 6.3mm 68uF Polymer ±20% 插件,D6.3xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS