PLF1A471MDO1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLF1A471MDO1TD
JLCPCB Part #
C3274520
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 470uF 5.7A@100kHz 5mm 7mΩ Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS