PLF0J681MDO1TD
MFR.Part #
PLF0J681MDO1TD
JLCPCB Part #
C1578638
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 5mm 6.3A@100kHz 6.3V 680uF 6mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS