PLF0G561MCO6TD
MFR.Part #
PLF0G561MCO6TD
JLCPCB Part #
C1578625
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 3.5mm 4V 5.2A@100kHz 560uF 7mΩ@100kHz 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS