PLF0G271MDL4TD
MFR.Part #
PLF0G271MDL4TD
JLCPCB Part #
C3275296
Package
Plugin,D6.3xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 20mΩ 270uF 3.2A@100kHz 4V 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS