PLF0E681MDO1TD
MFR.Part #
PLF0E681MDO1TD
JLCPCB Part #
C3275423
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 5.7A@100kHz 680uF Polymer ±20% 插件 Polymer Aluminum Capacitors ROHS