PLF0E561MCO1TD
MFR.Part #
PLF0E561MCO1TD
JLCPCB Part #
C1579107
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 4.8A@100kHz 560uF 6mΩ@100kHz 8mm 9mm Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS