PLF0E391MDL4TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLF0E391MDL4TD
JLCPCB Part #
C1578485
Package
Plugin,D6.3xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 2.5V 2.5mm 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 3.2A@100kHz 390uF 6.3mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL10.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS