PLE0G821MDO1TD
MFR.Part #
PLE0G821MDO1TD
JLCPCB Part #
C1578621
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 2000hrs@105℃ 4V 5mm 5mΩ@100kHz 7A@100kHz 820uF Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS