PLE0G122MDO1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PLE0G122MDO1TD
JLCPCB Part #
C3275023
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 1200uF 13mm 2000hrs@105℃ 4V 5mm 5mΩ 7.2A@100kHz Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS