PLE0E821MDO1TD
MFR.Part #
PLE0E821MDO1TD
JLCPCB Part #
C1578839
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2.5V 2000hrs@105℃ 3.5mm 5mΩ@100kHz 6.6A@100kHz 820uF 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS