PCV1J5R6MCL1GS
MFR.Part #
PCV1J5R6MCL1GS
JLCPCB Part #
C2162399
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 105mΩ@100kHz 3000hrs@105℃ 5.6uF 6.3mm 63V 6mm 700mA@100kHz Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS