PCV1H390MCL1GS
MFR.Part #
PCV1H390MCL1GS
JLCPCB Part #
C3275306
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 2A@100kHz 3000hrs@105℃ 34mΩ 39uF 50V 8mm Polymer ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS