PCK0J152MCO1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
PCK0J152MCO1GS
JLCPCB Part #
C2161804
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 1500uF 2000hrs@105℃ 6.3V 8mΩ@100kHz Polymer ±20% SMD,D10xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS