PCG0J222MCL1GS
MFR.Part #
PCG0J222MCL1GS
JLCPCB Part #
C2161599
Package
SMD,D10xL12.7mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.7mm 12mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 2200uF 6.3V Polymer ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS