MABA023620KGS
MFR.Part #
MABA023620KGS
JLCPCB Part #
C6586857
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+100℃ 320V、600V 620nF ±10% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS