LQS2W331MELB40
MFR.Part #
LQS2W331MELB40
JLCPCB Part #
C1583029
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9734A@50kHz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS