LQS2G391MELB40
MFR.Part #
LQS2G391MELB40
JLCPCB Part #
C1582751
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.859A@50kHz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 390uF 400V 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS