LQR2W562MSEG
MFR.Part #
LQR2W562MSEG
JLCPCB Part #
C3813572
Package
Bolt,D63.5xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 19.4A@120Hz 193mm 28.6mm 450V 5000hrs@85℃ 5600uF 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS