LQR2W472MSEHBN
MFR.Part #
LQR2W472MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618604
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 22.82A@10kHz 31.8mm 450V 4700uF 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS