LQR2W392MSEJ
MFR.Part #
LQR2W392MSEJ
JLCPCB Part #
C3814322
Package
Bolt,D90xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 13.6A@120Hz 31.8mm 3900uF 450V 5000hrs@85℃ 90mm 93mm ±20% Bolt,D90xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS