LQR2W332MSEHBB
MFR.Part #
LQR2W332MSEHBB
JLCPCB Part #
C5752288
Package
Bolt,D76.2xL103mm
Description
-25℃~+85℃ 103mm 11.8A@120Hz 31.8mm 3300uF 450V 76.2mm ±20% Bolt,D76.2xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS