LQR2W272MSEH
MFR.Part #
LQR2W272MSEH
JLCPCB Part #
C1586486
Package
Bolt,D76.2xL83mm
Description
-25℃~+85℃ 14A@10kHz 2700uF 31.8mm 450V 5000hrs@85℃ 76.2mm 83mm ±20% 螺栓,D76.2xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS