LQR2W152MSEF
MFR.Part #
LQR2W152MSEF
JLCPCB Part #
C1585709
Package
Bolt,D51xL103mm
Description
-25℃~+85℃ 103mm 1500uF 22mm 450V 5000hrs@85℃ 51mm 8.82A@10kHz ±20% Bolt,D51xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS