LQR2W103MSEJBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LQR2W103MSEJBB
JLCPCB Part #
C1619067
Package
Bolt,D90xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 193mm 31.8mm 43.82A@10kHz 450V 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS