LQR2V822MSEH
MFR.Part #
LQR2V822MSEH
JLCPCB Part #
C1588141
Package
Bolt,D76.2xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 153mm 31.8mm 350V 36.96A@10kHz 5000hrs@85℃ 76.2mm 8200uF ±20% 螺栓,D76.2xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS