LQR2V822MSEG
MFR.Part #
LQR2V822MSEG
JLCPCB Part #
C3815567
Package
Bolt,D63.5xL193mm
Description
-25℃~+85℃ 193mm 27.1A@120Hz 28.6mm 350V 5000hrs@85℃ 63.5mm 8200uF ±20% 螺栓,D63.5xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS