LQR2V682MSEHBN
MFR.Part #
LQR2V682MSEHBN
JLCPCB Part #
C3815476
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 22.9A@120Hz 31.8mm 350V 5000hrs@85℃ 6800uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS