LQR2V682MSEGBB
MFR.Part #
LQR2V682MSEGBB
JLCPCB Part #
C1619430
Package
Bolt,D63.5xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 173mm 28.6mm 32.9A@10kHz 350V 5000hrs@85℃ 63.5mm 6800uF ±20% 螺栓,D63.5xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS