LQR2V562MSEHBB
MFR.Part #
LQR2V562MSEHBB
JLCPCB Part #
C1617890
Package
Bolt,D76.2xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 19.7A@120Hz 31.8mm 350V 5000hrs@85℃ 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS