LQR2V472MSEH
MFR.Part #
LQR2V472MSEH
JLCPCB Part #
C1590418
Package
Bolt,D76.2xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 22.96A@10kHz 31.8mm 350V 4700uF 5000hrs@85℃ 76.2mm 93mm ±20% 螺栓,D76.2xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS