LQR2V392MSEH
MFR.Part #
LQR2V392MSEH
JLCPCB Part #
C1586674
Package
Bolt,D76.2xL83mm
Description
-25℃~+85℃ 19.74A@10kHz 31.8mm 350V 3900uF 5000hrs@85℃ 76.2mm 83mm ±20% 螺栓,D76.2xL83mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS