LQR2V392MSEGBN
MFR.Part #
LQR2V392MSEGBN
JLCPCB Part #
C1616802
Package
Bolt,D63.5xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 14.6A@120Hz 28.6mm 350V 3900uF 5000hrs@85℃ 63.5mm ±20% 螺栓,D63.5xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS