LQR2V103MSEJBB
MFR.Part #
LQR2V103MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618424
Package
Bolt,D90xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 133mm 31.8mm 350V 42.28A@10kHz 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS