LQR2V103MSEHBN
MFR.Part #
LQR2V103MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618428
Package
Bolt,D76.2xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 173mm 31.8mm 350V 43.54A@10kHz 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS