LQR2G562MSEHBN
MFR.Part #
LQR2G562MSEHBN
JLCPCB Part #
C1617851
Package
Bolt,D76.2xL133mm
Description
-25℃~+85℃ 133mm 29.96A@10kHz 31.8mm 400V 5000hrs@85℃ 5600uF 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS