LQR2G103MSEJBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LQR2G103MSEJBB
JLCPCB Part #
C1618831
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+85℃ 10000uF 153mm 31.8mm 400V 45.78A@10kHz 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS