LNY2W822MSEJBN
MFR.Part #
LNY2W822MSEJBN
JLCPCB Part #
C1618255
Package
Bolt,D90xL133mm
Description
-40℃~+85℃ 133mm 2000hrs@85℃ 28.14A@10kHz 31.8mm 450V 8200uF 90mm ±20% 螺栓,D90xL133mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS